Najczęstsze pytania 2019-11-04T10:44:26+01:00

Najczęstsze pytania

Gdzie odbywają się wizyty?

Wizyty odbywają się w budynku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Aleja Zwycięstwa 30 (mapka u dołu strony). Przed wizytą należy podejść do stanowiska przy rejestracji oznaczonego tabliczką „Program 6-10-14 dla Zdrowia”, skąd zostaniecie Państwo przekierowani do poszczególnych gabinetów.Ważne! W soboty wejście główne jest zamknięte. Należy skorzystać z wejścia od strony parkingu (od strony ul. Traugutta).

Jak przygotować się do wizyty?

Wizyta nie wymaga specjalistycznych przygotowań. Proszę zabrać ze sobą nr PESEL Dziecka. Dziecko powinno mieć ze sobą lub na sobie wygodny strój, ponieważ czeka je test wydolności organizmu w gabinecie specjalisty aktywności fizycznej.Jeżeli dysponujecie aktualnymi wynikami badań dziecka – przynieście je ze sobą.

Gdzie odbywają się warsztaty edukacyjne?

Warsztaty odbywają się w budynku przy ulicy Aleja Zwycięstwa 30, w części po drugiej stronie łącznika (pierwszy budynek od strony ul. Traugutta, czerwone, metalowe drzwi). Sala znajduje się na pierwszym piętrze.W razie problemów ze zlokalizowaniem sali, prosimy podejść do rejestracji, gdzie pracownik udzieli Państwu dalszych, szczegółowych instrukcji.

Gdzie i jak wykonać badania laboratoryjne?

Dziecko powinno mieć wykonane badanie możliwie w jak najkrótszym terminie od pierwszej wizyty w Programie.

Badanie może być wykonane we wszystkich laboratoriach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego:

(polecamy Smoluchowskiego 17 – stała obecność pielęgniarek pediatrycznych)

– Punkt pobrań (Smoluchowskiego 17, budynek CMN (Centrum Medycyny Nieinwazyjnej)- parter, za rejestracją w lewo)

pn-pt – 6.15 – 14.00, sb – 7.30-13.00

– Punkt pobrań, Al. Zwycięstwa 30 (dawny ZOZ dla Szkół Wyższych/szpital studencki):

pn-pt – 6.30 – 11.00, (wydawanie wyników badań do 13.30)

W laboratorium głównym (CMN, ul. Smoluchowskiego 17) istnieje możliwość  rejestracja on-line, ale nie jest ona obligatoryjna tj. rodzic może przyjść z dzieckiem bez wcześniejszej rejestracji, wziąć numerek i zaczekać na swoją kolej. W soboty rejestracja on-line nie jest możliwa.

Badanie musi rozpocząć się do godziny 9.00, a dziecko musi być na czczo.

Gdzie i kiedy odbywają się wizyty u endokrynologa?

Wyniki badań laboratoryjnych weryfikowane są na bieżąco przez koordynatora zespołu lekarzy. W razie nieprawidłowości – sekretariat Programu skontaktuje się z rodzicem.

Wizyty u endokrynologa dziecięcego odbywają się w budynku nr 3 Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego (Dębinki 7), pokój 25, parter.

Endokrynologiem programu jest dr Beata Sztangierska.

Skip to content